A to proto, že chcete, aby celá rodina byla pohromadě. Takže vaši mladí z města se i s vnoučky nastěhují k vám. Máte totiž velkou zahradu, tak si konečně užijí po těch měsících, kdy jsou zavřeni v městském bytě. Samozřejmě, že víte, že rekonstrukce bude stát v současné době nemalé peníze, ale vy jste nelenili a navštívili jste bankovní ústav se žádostí o půjčení peněz na rekonstrukci. Ale bankovní ústav vám bohužel odmítl schválit půjčku. Proč? Banky mají k tomu, aby vám odmítli půjčit peníze celou řadu důvodů. Zdáte se jim staří, nebo nemáte podle nich dostatečný příjem, abyste mohli půjčené peníze splácet.

dům obnovený

Těch důvodů může být více, například podle záznamů, které jsou v registrech, mohli úředníci banky dojít ke zjištění, že máte záznam, že jste měli opoždění v minulosti se splátkou, že jste byli v minulosti dlužníkem, to vše se dá zjistit kontrolou v registru. Z těchto důvodů vám hypotéku úředníci v bance neschválili. Takže kde nyní získat finanční prostředky na tolik potřebnou rekonstrukci vašeho již staršího domu, aby se vaši mladí z města i s vnoučky mohli nastěhovat k vám? Je to jednoduché řešení, požádejte o tolik potřebné peníze nebankovní společnost. Tam to půjde bez nějakých větších problémů. Vyplníte potřebné formuláře a požádáte o hypotéku na rekonstrukci.

dům v rekonstrukci

Tady jen jedna povinnost, finanční společnosti se jistí, abyste řádně spláceli svou hypotéku na rekonstrukci. A jak si své nároky jistí? Jednoduše, jejich klienti, tedy i vy, musíte dát do zástavy nějakou nemovitost. O co se může jednat? Může to být byt, pozemek, nebo také i rodinná rekreační nemovitost, jako je chata. Samozřejmě, že pokud se jedná o odhad nemovitosti, kterou se rozhodnete dát do ruční nebo také zástavy, tak ten neplatíte. A po splacení vaší půjčky na rekonstrukci bydlení, bude nemovitost, kterou jste zastavili, uvedeného ručení zbavená.