Samozřejmostí je vysoká funkčnost každého příslušenství a také estetické prvky, které navozují pocit pohody.

Při výběru koupelny svých snů věnujete velkou pozornost řadě detailů, jako jsou podlahy, dlaždice na stěnu, umístění sanitární keramiky a sprchového koutu a mnoho dalšího. Pokud jde o sprchu, existuje aspekt, který se může jevit jako druhotný, ale který je pro příjemné sprchování podstatný.

spr1

Sprchové baterie

Mluvíme o sprchových bateriích, které lze vybrat z mnoha řešení nabízených na trhu. Je vhodné vzít v úvahu tři faktory, které nelze ignorovat:

• pohodlí, které by mělo být zaručeno těm, kteří se rozhodnou užít si pár minut (nebo i více) ve sprše

• kvalita produktu, která zaručí bezproblémové užívání a snadnou údržbu

• estetika, protože oči si také žádají své

To znamená, že kromě spoléhání se na to, jaký je váš vkus, musíte také pečlivě posoudit variantu sprchy, která dlouho vydrží a odolá opotřebení a vodnímu kameni. Každá baterie sprchová JBsanitary by se měla sladit s ostatním vybavením koupelny. Kromě toho musí být design sprchových kohoutků relevantní pro styl krabice a obecněji pro koupelnu.

spr

Běžně je ve sprše jednoduchá baterie s chromovou úpravou a ruční nebo pevnou sprchou, která je umístěná na stropě nebo na zdi. Výborné vlastnosti nabízí směšovač, který se silně zaměřuje na funkčnost (Když se zmiňuje funkčnost, jde hlavně o teplotu vody ve sprše), zaručuje správnou regulaci vody a zabraňuje zbytečnému plýtvání vodou. Zmodernizovaly se také sprchové růžice, které jsou mnohem modernější a nabízí různé varianty pro tok vody.

Velkým hitem jsou vestavěné baterie, které jsou schované ve zdi a liší se tak od běžných externích modelů.

Pro pohodu celého těla při sprchování je proto nutné mít sprchový kohout, který je schopen zajistit vynikající regulaci a optimalizaci průtoku. Kromě vynikající regulace teploty vody a samotného objemu proudu jsou sprchové baterie vyráběné z materiálů, které jsou velmi odolné vůči času a vlhkosti. Kromě toho moderní baterie zabraňují nadměrnému plýtvání vodou díky stále inovativnějším technologiím šetřícím vodu.