Možná i vy již máte špatné zkušenosti s odesíláním zboží v kartonových krabicích. Jistě, tyto papírové krabice mají své velké nevýhody jako je objem a poměrně veliká hmotnost, ale i přesto jsou stále kvalitním, pevným obalem, který zboží v průběhu cesty do jisté míry ochrání. Ovšem právě to je potřeba si uvědomit. Slabými stránkami kartonových krabic jsou právě jejich rozměry a velká hmotnost jako i jejich velice nepřizpůsobivý tvar, a především rychlé provlhnutí v případě kontaktu s vodou, to především. Takže se vám může snadno stát, že v případě, že se vaše odeslané zboží cestou potká s vlhkým skladištěm anebo s pořádným lijákem, takže celá krabice včetně jejího obsahu navlhne, v horším případě se rozmočí a zboží se ušpiní či jinak poškodí.
panáček s bednou.jpg
Nicméně pokud i přesto trváte na používání kartonových krabic, tak ten nejsnazší způsob, jak se pro tyto případy pojistit, je vložit obsažené zboží také do polypropylenového sáčku se samolepící klopou, který zásilku před namočením, navlhnutím či ušpiněním spolehlivě ochrání.
Navíc, takové použité pp sáčku s lepicí klopou je maximálně snadné a rychlé. Stačí vložit zboží do sáčku a rychlým a jednoduchým pohybem ruky klopu přehnout a přilepit a vše je hotovo. Tyto sáčky se skvěle hodí jak k balení různých druhů textilu, tiskovin, ale i jiných věcí.
oblečení na mobilu.jpg

Každopádně pokud byste se rozhodli pro balení vašeho zboží zvolit mnohem praktičtější a skladnější obaly, tak neváhejte využít poštovní igelitové obálky. Jsou pevné, pružné a balenému zboží se dokonale přizpůsobí. Jejich tvar dokonale kopíruje balené zboží a nehrozí, že spolu s ním budete převážet zbytečný vzduch. Navíc jsou velice lehké. Vybírat můžete z mnoha druhů velikostí i tlouštěk igelitových obálek, takže je jisté, že se svým výběrem budete maximálně spokojeni. Zapomenout bychom neměli i na to, že jsou dokonale diskrétní a nikdo tak neodhalí, co se v doručené zásilce skrývá.