Složitá životní situace nás může donutit udělat kroky, nad kterými bychom v jiných případech ani nepřemýšleli. Velice často se složité životní situace týkají financí. Je to dáno tím, že musíme někde bydlet a to stojí peníze, jak nájmy, tak i stavby domu, koupě bytu nebo rekonstrukce. Navíc se můžeme dostat kdykoliv (mnohdy i bez vlastního přičinění) do dluhů nebo dokonce exekucí.

Navíc je zde systém, který má chránit banky před dlužníky a to jsou bankovní a nebankovní registry dlužníků. Stačí jedna opožděná splátka, jedna zatoulaná složenka, jeden nezaplacený účet za telefon a už máte záznam, který se smaže nejdříve po několika letech.

kalkulačka peníz

V případě, že vám banka odmítla hypotéku, mohou být řešením nebankovní hypotéky https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/nebankovni_hypoteky/.

Nemusíte si zoufat, nebankovní systém už v dnešní době vysoce konkuruje bankám, takže je předčí v mnohých vlastnostech. Poskytují nízkou úrokovou sazbu, stejně tak jako nízké měsíční splátky. Dbají na klienty a snaží se jim v případných nesnázích pomoci. Dlouhá doba splatnosti je také samozřejmostí a může se jednat až o 30 let. Navíc nebankovní systém není banka, takže může poskytnout například toleranci záznamů v registrech dlužníků nebo toleranci nízkého daňového přiznání v případě podnikatelského úvěru.

ženy porada

Jedinou podmínkou zůstává, aby byl klient schopen splácet. Musíte zvážit, jestli si toho na sebe neberete příliš a zdali máte na splácení další půjčky. Pokud již máte jiné půjčky, dá se provést refinancování nebo konsolidace, čili sloučení, které je taktéž pro vaše dobro, můžete totiž platit na splátkách méně.

A co můžete s nebankovní hypotékou ještě získat? Za nemovitost se vyplácí až 70% odhadní hodnoty. Úvěr kompletně vyřídíte během jednoho dne a to včetně ocenění nemovitosti profesionálním odhadcem. Pokud máte připravené základní dokumenty, tak je vše velice rychle vyřízené a peníze máte po schválení smlouvy do 24 hodin na účtu.