Plánujete firemní večírek a nesmí chybět skvělá zábava? Není to jen o alkoholu a jídlu, ale i o vzájemném bližším poznání. Chcete, aby se kolegové na večírku lépe poznali a vzájemně si užili večer? Nechcete nikoho držet mimo a chcete všechny zapojit do programu. Má to být naučná akce. Chcete prohloubit vztahy na pracovišti a zlepšit celkovou spolupráci. Podívat se, jak dokáží spolupracovat s ostatními. Kdo z nich bude průbojnější a nebude se bát ukázat, co v něm je a kdo se naopak bude držet v ústraní a nebude se projevovat. Firemní večírky mají utužit kolektiv a prohloubit vzájemné vztahy, aby na pracovišti zmizel ostych a spolupráce šla lépe. Mi vám představíme skvělou zábavu, která je firemní večírky skvělá. Jmenuje se úniková hra a může se jí zúčastnit každý. Pravidla hry nejsou složitá, pochopí je každý. Bude vám stačit logické myšlení a dobrá orientace v prostoru.

workplace-1245776_960_720

Hra je určena pro dva až pěti členné týmy, které spolu budou řešit nejrůznější úkoly. Na které budete mít striktně vymezený čas. Vše probíhá v únikové místnosti herního centra. Ve hře na vás budou čekat hádanky a hlavolamy, které se budete snažit vyřešit. Budete hledat ztracené předměty, které vás přivedou k zamčenému zámku nebo číselnému kódu. Každý vyřešený rébus vás povede k dalšímu a dalšímu. Než se dostanete až k samotnému konci hry. Uniknete z uzamčené místnosti.

board-2437446_960_720

Představíme vám jednu z našich her a to Dvojitého agenta. Hra se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Vše se odehrává v konspiračním bytě na rozcestí mezi ulicemi Americká a Ruská. Tajný agent George se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu s krycím jménem “Hvězda” a teď za záhadných okolností zmizel. Vaším úkolem bude zjistit, co se tajnému agentovi stalo a kam se poděl? Kde jsou tajné dokumenty? Byl agent tajným agentem nebo je to všechno jinak? Otázky jsou položeny a vyřešení je jen na vás.