Příjemná podlaha

Zvolit vhodný typ je důležité, protože po podlaze v naší domácnosti chodíme každý den. Máme na výběr z různých druhů, přičemž musíme pamatovat na to, kde bude a jak ji budeme využívat. Třeba taková kuchyň je místo s praktickým využitím, kde se vaří a podobně, takže je potřeba počítat s tím, že něco může spadnout na zem a podobně. Proto se zde volí plovoucí podlahy, lino a další takové produkty, aby se země dala snadno vytřít a zase bylo hezky čisto.

robotický vysavač

Když jsme u té čistoty, tak musíme hledět i na to, jestli máme třeba domácí mazlíčky. Takový pes s delší srstí může zanechávat chlupy, což se při koberci s vysokým chlupem kompilace. Paseku však umí napáchat i děti. U nich je vhodné, aby jim při hraní a pohybu nebyla na zemi zima, a proto se volí koberec. Ten je na dotek příjemný a nestudí jako třeba plovoucí podlaha. Je jich víc typů, kdy se dělí třeba podle typu vlasce. Vyšší namáhání pro něj způsobuje kolečkový nábytek typu kancelářská židle.

Robotické vysavače

Jak je známo, tak o koberce je zapotřebí stále pečovat, aby byli hezké a čisté. Naprostým základem je vysávání. Řada domácností přešla z běžného vysavače ovládaného člověkem na ten robotický. Výhodou jr rozhodně úspora času a úsilí, protože jej stačí pustit a o nic víc se nestaráme. Řada jich umí být napojena na chytrou domácnost, takže klidně přes mobil z práce můžeme určit, aby nám vysál, než se vrátíme domů.

šedý koberec

Zařízení má různé senzory, co mu umožňuje skvěle se orientovat v prostoru. Samozřejmě je potřeba proto počítat s vyšší cenou. Typicky mají na výšku několik centimetrů, což jim umožňuje dostat se do různých špatně dostupných míst. Když se rozhodneme si nějaký koupit, tak se setkáme s různými parametry. Třeba takový výkon záleží na tom, jaký koberec a v jakém prostředí chceme vysávat. Co se týče akumulátoru, tak je dobré zjistit si jeho životnost. Dále se dělí tyto vysavače dle funkcí.