Přitáhnout mužskou pozornost obvykle není těžké, avšak získat si opravdový zájem těch správných mužů už náročné být může. Někdy se totiž dopouštíme chyb, které muže vyloženě odpuzují, a ani si to neuvědomujeme. Které to jsou?

Špatná nálada

Pokud vstoupíte do baru už se špatnou náladou, vyzařuje z vás negativní energie, která lidi přímo odhání. Nemluvě o tom, že se muži dokonce bojí oslovit podrážděnou ženu, aby si to ještě neschytali. První, co spolehlivě zaujme, je upřímný úsměv, a toho je potřeba se držet. Muži totiž neradi vyhledávají komplikace, a u žen si váží jak dobré nálady, tak smyslu pro humor, a schopnosti se povznést nad potíže. Pokud tedy nedovedete svoji špatnou náladu zkrotit, a očekáváte, že večer potkáte muže, který ji napraví, raději zůstaňte sedět doma, a jděte až v době, kdy se budete cítit lépe.

první rande

Pomluvy a potíže

Když se s vámi muž přijde seznámit, očekává příjemný rozhovor, a možná trochu toho flirtu. Ačkoliv je vám s ním třeba i dobře, nemusíte na něj hned začít chrlit své problémy, a už vůbec ne před ním pomlouvat všechny, kdo vám v poslední době ukřivdili. Tyto vlastnosti jsou totiž odpudivé u každého, a upřímně, nikoho cizího vaše potíže nezajímají. Vypovídat se můžete nejlepší kamarádce, nebo svému terapeutovi. Toho sympatického fešáka, který vám právě koupil pití, z toho raději vynechejte.

seznamovací schůzka

Všeznalost

Ačkoliv hloupost nikdy nepůsobí dobře, poučování, a razantně pronášené názory také ne. Kdyby chtěl znát informace o všem, otevře si Google. Jak říká jedno známé přísloví, mluviti stříbro, mlčeti zlato. Nemluvě o tom, že vaše nadměrné znalosti mohou působit povýšeně, a to muže pouze vystraší. 

Rýpání

Ačkoliv do sebe s přáteli občas rádi rýpnete, a vždy umíte pronést vtipnou poznámku, nyní toho raději nechejte. Pokud jej budete škádlit již při seznámení, bude to pro něj signál, že by se mu v potencionálním vztahu dostalo pouze výtek, a nic co by udělal, by pro vás nebylo dost dobré. Lichotky jsou vždy nejlepším začátkem.