Každý outfit se musí tvořit od základu. Jednoduché, jednobarevné kousky jsou přesně to, co Vám pomůže sestrojit ten nejlepší outfit. Díky svému formálnímu vzhledu se navíc hodí i na důležitá setkání, která říkají ne roztrhaným džínům s trikem. Jaké kousky jsou tedy nutností pro Vaši skříň?

Oblečení

Bílá košile

Bílá košile je naprostý základ. Dá se zkombinovat snad se vším. Můžete ji také dále vrstvit s vestou nebo svetrem, takže Vám kouká jen límeček. Tento univerzální kousek prostě nesmí chybět v ničí skříni, neboť jej lze přidat do formálního i neformálního outfitu. Vše bude vypadat dobře.

Džíny

Džíny nikdy nic nezkazí. Navíc už existuje tolik střihů a velikostí, že si vybere každá z nás. Díky velkému počtu variací a střihů sednou každému a kombinovat se dají snad se vším. Halenky, trička, svetry, topy… fantazii se meze nekladou!

Sako

Černé sako je základ formálnosti. Vlastnit by jej měl každý z nás, protože nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit. Zkombinovat ho můžete právě s výše zmíněnou bílou halenkou, která spolu s formálními kalhotami skvěle doplní a lehce rozzáří celý oblek.

Džíny

Černé šaty

Černé šaty, které můžete využít jak na jarní posezení s přáteli, tak na bouřlivou párty v pátek večer, jsou také nutností. Díky svému multifunkčnímu využití se nemusíte bát, že Vám zůstanou nečinně ležet ve skříni. Nemusí být krátké, i delší velikost postačí a splní svůj účel.

Hnědé kousky

Hnědých kousků oblečení se již nemusíte bát! Naopak, jsou trendy a skvěle obohatí Vaši skříň, která již nebude pouze černobílá. Kombinovat je můžete jak s barevnými kousky, které přilákají pozornost, tak i s těmi základními bílými. Nic nezkazíte jednoduchostí.

Kombinovat zajímavé kousky s těmi základními je základ úspěchu. Protřiďte svoji skříň a doplňte ji o nezbytnosti – pokud je nemáte. Hned uvidíte, že už vždy budete mít „něco na sebe“!