Patříte mezi ty lidi, kteří mají rádi kulturu? Já si myslím, že dnešní doba přeje tomu, kdo má rád kulturu. A víte vůbec co všechno se počítá do kulturu? Já si myslím, že mnoho lidí to ani neví. Mnoho lidí si dokonce myslí, že o kulturu se vůbec nezajímají. Nicméně ale je toho opravdu hodně, co se řadí mezi kulturu. Třeba se tomu věnujete a baví vás to, ale vůbec nevíte, že se jedná taky o kulturu. Tak například jistě chodíte rádi do kina. Anebo se mýlím? Já si myslím, že opravdu asi neexistuje žádný člověk, který by neměl rád kino. A tedy musím říct, že já kino opravdu miluji. Kino mě bavilo už na základní škole. A musím ale taky říct, že kino asi byla jediná kulturní akce, na kterou já jsem chodila velmi ráda. Bavilo mě to, protože jsme se školou chodili hlavně na pohádky.

I gastro je moje oblíbené.

A potom jsme tam chodili taky někdy s babičkou.  Avšak moje babička měla také velmi ráda divadla. Abych pravdu řekla, tak moje babička žila kulturou, protože ona totiž pocházela z Prahy a bydlela kousek od Národního divadla. Takže si jistě dokážete představit, jak to moje babička měla opravdu blízko ke kultuře.

Babičku zajímají kulturní akce.

Babička je vlastně úplně kulturní člověk. Ona se v kultuře hodně vyzná a pravidelně chodí do divadel, protože divadlo je její nejoblíbenější kulturní akce. Nechodí moc na zábavy, ani na různá kina. Moje babička má nejraději pouze a jenom divadla. A já se tomu nedivím, protože moje babička v tom vyrůstala, tak je úplně logické, že to bude mít ráda. To zvyk je železná košile. A já taky musím uznat, že díky tomu, že babička žije kulturou, tak je taky více taková vzdělanější a moudrá. Babička ví všechno, co se kde děje. Dokonala zná nějaké operní pěvce, což je taky její oblíbená kulturní akce. Já jsem na opeře byla jednou v životě a docela se mi to líbilo. tak jsme si řekla, že bych se tam s babičkou taky jednou asi podívala. A budeme mít společný kulturní zážitek.