Přírodní kosmetické oleje se hodí na každý typ pleti, a tak se jich nemusí bát ani ten, kdo má pleť velmi citlivou. Každý typ pleti reaguje velmi příznivě na tyto rostlinné extrakty. Pokud i vy chcete mít kompletní, přírodní a zároveň efektivní péči, můžete si vybrat z celé řady těchto produktů podle typu vaší pleti a jejího aktuálního stavu.

1.       MANDLOVÝ OLEJ
Mandlový olej se získává lisováním semen mandlovníku. Obsahuje vitamíny A, B a E, minerály, mastné kyseliny a proteiny, díky nimž pokožku hydratuje. Má úžasné zklidňující vlastnosti. Pleť se díky tomuto oleji stává čistější, mladistvější, bez vrásků a tmavých kruhů pod očima.
2.       RŮŽOVÝ OLEJ
Růžový olej se získává z květů různých druhů šípkových růží. Je bohatý na antioxidanty a vitamíny. Pleť regeneruje, omlazuje a zabraňuje tvorbě vrásek.
3.       OLEJ Z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO
Olej z měsíčku se získává z květů měsíčku lékařského. Má protizánětlivé účinky, uklidňuje a urychluje hojení, kůži regeneruje.

4.       ARGANOVÝ OLEJ
Arganový olej se získává z arganových plodů. Je velmi oblíbený pro jeho blahodárné účinky. Má vysoký obsah antioxidantů a esenciálních mastných kyselin. Blahodárně působí na vysušenou pleť, kterou hydratuje a pomáhá jí udržet svěží vzhled. Je také výborný na vysušené, lámavé a krepaté vlasy, kterým dodá sílu a lesk.
5.       ARNIKOVÝ OLEJ
Arnikový olej se získává macerací květů v nosném oleji. Vyniká svými regeneračními vlastnostmi. Pokožku také prokrvuje, zmírňuje otoky a hojí rány. Má protizánětlivé a antiseptické účinky. Používá se k péči o vlasovou pokožku.

6.       NEROLI OLEJ
Neroli olej se získává z květů hořkého pomeranče. Pomáhá regenerovat kůži po porodu a v těhotenství. Redukuje popraskané žilky a křečové žíly i otoky nohou. Dodává pleti pružnost a jemnost.
7.       OLIVOVÝ OLEJ
Olivový olej se získává lisováním zralých oliv. Má pozitivní účinky na pleť, vlasy i nehty. Skvěle je zpevňuje, vyživuje a podporuje jejich růst. Je výborný na suchou a šupinatou pokožku.