Lidé jezdí na chalupu, aby si odpočinuli od běžného života ve městě, starší lidé si svůj důchod v takovém obydlí doslova užívají po svém. A ti, co touží mít roubenku nebo chalupu v blízkosti lesa nebo na horách, tak pokud takové stavení nezdědí, tak musí dnes dost šetřit.

Když si pořizujete interiér do takového obydlí, kde trávíte nebo budete trávit příjemné chvíle, tak většinou i pořízení nábytku v každé místnosti se volí podle stylu bydlení a samozřejmě podle vlastních představ. Aby nábytek působil přirozeně, volíte ho nejlépe z kvalitního dřeva. Protože místnost vybavena dřevěným nábytkem příjemně voní po dřevě a tím vytváří uklidňující atmosféru.

zelená malovaná kredenc

Snad v každé kuchyni nebo špajzce na chalupě (chatě) potřebujete kredenc Svetpokladu.cz a potravinovou skříňku, která splňuje dokonale svůj účel – dobře uložené potraviny a nádobí.

A co se týká malovaného nábytku – stačí, abyste si prohlédli nabídku na našich webových stránkách malovaný a barvený nábytek.

Máte možnost si vybrat nádhernou kredenc v barvě, která se vám bude líbit a s překrásnou ruční malbou, která dokonale vynikne ve vaší kuchyni.

Například zelená malovaná kredenc – je replika z 19 století, vyrobena s perfektní řemeslností podle truhlářských tradičních postupů. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a vyniká ruční, perfektní malbou. Vysoká kvalita tohoto výrobku vám bude sloužit po dlouhá léta.

Vzpomínáte si, že vaše babičky nebo prababičky používaly pro uchování potravin jako je chleba, mouka, cukr atd. tak zvanou chlebovku. V chlebovce chléb nikdy nevyschl a ani neplesnivěl. A všechny potraviny byly dokonale uložené a chráněné například od myší, které na chalupě občas bývají.

malovaná chlebovka

Z naší nabídky si můžete prohlédnout a zároveň i objednat nádhernou malovanou chlebovku, vyrobenou z kvalitního smrkového dřeva, se třemi velkými zásuvkami a s velkým úložným vnitřním prostorem. Tato replika je dokonalá a nádherně ručně malovaná.

Kvalitní dřevěný nábytek speciálně určený chalupářům nebo chatařům, může vypadat starobyle, ale je vyroben s řemeslnou pečlivostí, je doslova kouzelný a splňuje vše pro vaše pohodlí.