Dostali jste se do úzkých, protože Vaše dodávka je nyní v servisu a vy nemáte jak odvést materiál na stavbu? Pokud ano, tak nezbývá, než si zaplatit nějakou společnost, která Vám zboží převeze. Ovšem tyto společnosti nejsou úplně spolehlivé a Váš materiál může přijít poškozený, nebo se zpožděním. Proto je nejlepší volbou si pronajmout dodávku a dovést si materiál na stavbu sami. Nejen, že budete vědět, že všechno proběhlo v pořádku, ale také si určíte čas, kdy chcete materiál odvést. Půjčovna dodávek Praha, Vám zajistí pronájem dle Vašich představ a to za velice nízké ceny.

Půjčovna

Firma nabízí hned několik dodávek na pronájem a bude jen na Vás, jakou zvolíte. Všechny vozy se dají řídit s řidičským průkazem B a u každého vozu jsou podrobně napsaný rozměry vozu. Také je zde udávána nosnost a kompletní ceník pronájmu. Ten je rozepsaný již od 6 hodin pronájmu až po jeden měsíc. To stejné platí také u přívěsu, který si můžete k dodávce půjčit samostatně nebo současně s ní. Přívěsy mají sklopné čelo a taktéž je můžete řídit se skupinou řidičského průkazu B.

Půjčovna (2)

Ke každému vozu, který si zde zapůjčíte, jsou poskytovány služby zdarma. Mezi takové služby patří, parkování v místě půjčovny vlastním vozem zdarma a prémiovou asistenční služba. Mezi další služby patří vždy plná nádrž a také naprosto čistý stav vozidla. Samozřejmostí je zákonné a havarijní pojištění. Je zde také možnost vyzvednutí v okolí půjčovny, vždy je však potřeba se předem domluvit. Pokud si na samotné řízení netroufáte, nebo nemáte čas, je možnost si také domluvit profesionálního řidiče. Veškeré kontakty na firmu a rezervaci dodávky uděláte přes webovou stránku, či telefonicky.

Pokud tedy hledáte spolehlivou náhradu za Váš porouchaný automobil, tak se obraťte na tuto firmu. Zaručeně nebudete litovat a využijete jejich služby vždy, když budete mít vlastní dodávku v servisu.