Aby nebyl telefon jen placatou krabičkou

S telefonem je to jako s akváriem. Zvláštní přirovnání, viďte, ovšem zcela trefné, posuďte sami. Když si pořídíte domů akvárium a máte v plánu v něm vysázet akvarijní rostliny a později nasadit rybky, jistě jej nenecháte ležet přímo na zemi, holé, jen tak. Potřebujete k němu stolek, dostatečně pevný a robustní, aby jej chránil, a nad hladinu (kromě krycího skla) je žádoucí umístit osvětlovací těleso. Vaše akvárium se pak stává součástí vybavení bytu, je bytovým doplňkem podobně, jako nábytek.

mobil v kabelce

Když zakoupíte mobil, je to na první pohled chladná, kovová (plastová) krabička, která také vyžaduje zabezpečení a nějaký „kabát“. Nejlépe pouzdro Huawei P30 Lite, takové, aby se telefon nepoškrábal a zároveň dobře vypadal a mohl se stát oním bytovým doplňkem, jak je tomu u nábytku a zmiňovaného akvária.

Dobře se prodává flip

Flipové pouzdro nejen, že se dobře prodává kvůli reklamní propagaci, ale zejména díky dobrým referencím. Zkrátka se osvědčilo u většiny věkových kategorií, což je u výrobků na trhu jev poměrně nezvyklý. Aby se něco líbilo „náctiletým“ a zároveň lidem v seniorském věku – to už musí něco znamenat.

mobilní telefo

Nemusíte se za něj stydět – v silikonovém pouzdře vypadá telefon lacině, co si budeme nalhávat, takové řešení se hodí hlavně tam, kde potřebujeme mít telefon neustále na očích a v ruce. Časem také silikon může měnit barvu, rád totiž žloutne a přijímá nečistoty ze špatně umytých rukou, jako je prach, olej, mastnota a jiné organické látky. To u flipového pouzdra nehrozí. Vypadá elegantně i po mnoha letech, je vyrobeno ze syntetické kůže (eko-kůže) a snadno se udržuje v čistotě.

Flipové pouzdro dodává mobilu vzhled malého zápisníku či knížky, proto se mu také tak přezdívá. Dobře vypadá na pracovní desce, můžete jej bez obav pokládat na stůl i při slavnostních příležitostech, jako jsou svatby, oslavy a promoce, pouze byste měli sázet spíše na jednoduchost, tedy jednobarevná řešení, s citem volený barevný odstín a bez nějakých negativně laděných potisků a rytin.