Nenadálá situace je zde. Potřebujete něco převézt. Auto je malé, nákladní je zase příliš velké. Co uděláte? Ono záleží na tom,jaká je to věc a kam ji potřebujete dostat. Je-li bod A od bodu B vzdálen pár metrů, svolají se příbuzní, tedy ti mužského rodu a jde se na věc. Ráno začnete, večer skončíte. Ovšem co dělat, když je bod A od bodu B daleko?
Nebo druhá modelová situace. Máte malý kolektiv a musíte jet někam na určené místo. Vše klape, Mirek nás poveze. Jenže večer volá Mirek, že mu auto některý dobrodinec ukradl. Nu a potřeba něčeho na převoz je tu zas.
Nezoufejte netrhejte si vlasy a neskákejte z hradeb. Pardon, z balkonu. Pomoc je nablízku a vždy připravena. Musíte jen kontaktovat půjčovnu dodávek v Praze, a máte po starostech.
Skříňová dodávka
Je samozřejmě jasné, že vám vůz nepůjčí jen tak. Musíte mít nejméně dva doklady, z nichž jeden je řidičský průkaz a druhý průkaz občanský. Nebo pas. Tedy to, co nosíte běžně u sebe. A samozřejmě zálohu na zapůjčení. Ne, nepřijdete o ni, bude vám po vrácení vozidla vyplacena zpět.
Půjčit si můžete jakoukoli dodávku. Citroen, Ford, Peugeot, žádný problém.
Hned po zapůjčení můžete jezdit. Nemusí vás zajímat vůbec nic. Pojištění neřešíte, dálniční známka je vyřízena. V ceně je ještě pět set kilometrů, které se neúčtují. Jsou prostě zadarmo.
Stará dodávka
Když se ke stěhování nedostaví rodina, znáte to že, tak si prostě přiobjednáte stěhovací službu. Jistě víte, že většinou když potřebujete pomoc s likvidacídemižonu slivovice, nahrnou se příbuzní odevšad. I takoví, které neznáte a jsou příliš nápadní těm z pořadu https://zpravy.idnes.cz/policie-policejni-prezidium-prima-porad-vnitrni-kontrola-p3h-/domaci.aspx%3Fc%3DA171016_165258_domaci_bja kriminální ústředna pátrá. Potřebujete-li však pomoci se stěhováním, všichni příbuzní jsou nemocní, mají neodkladnou práci, nebo jim umřel někdo, koho neznáte. V půjčovně dodávek to vyřeší za vás.
Nyní tedy víte, kam se obrátit v nouzi nejvyšší, a můžete toho využít. Hezkou jízdu.