Hodinový manžel
Pro samostatně žijící ženy nepostradatelný muž. Disponuje svými svaly, inteligencí a svým nářadím. Přijde ke své zákaznici přímo do domu či bytu a vykoná předem dohodnuté služby. Tyto služby zahrnují nespočet řemesel. Hodinový manžel opraví rozbitou zásuvku, vylomená dvířka u skříně, pomůže s nařezáním dříví, výmalbou pokoje nebo poseká trávník. 
V současné době své služby nabízí nespočet mužů prostřednictvím různých internetových portálů , které lze snadno vyhledat nebo tito muži mají přímo své webové stránky.
čistící prostředky a žena
 
Hodinová manželka
Tahle žena je nepostradatelná pro samostatně žijící muže, ale i pro ženy co jsou natolik pracovně vytížené, že jim nezbývá čas nebo energie postarat se o domácnost. Užitečné mohou být i pro seniory, kteří již nemají tolik sil a svou rodinu na blízku.
Hodinová manželka ve svých službách vykonává práci jako je praní, žehlení, uklízení, vaření, hlídání dětí, vyzvedávání dětí ze školy nebo venčení domácích mazlíčků. I úklid firemních prostor není problém, stejně tak úklid po malířích či řemeslnících ať už ve firmě nebo v domácnosti. Dále je možné si objednat služby ženy, manikérky, pedikérky nebo kadeřnice přímo k Vám do domu. Hodinová manželka může obstarat nákup, drobné pochůzky nebo doprovodí seniora či dítě k lékaři.
Podobně jako hodinového manžela si lze hodinovou manželku vyhledat pomocí internetového prohlížeče na internetových portálech nebo přímo na osobních webových stránkách.
 řemeslník s kobercem
Směle do toho a půl je hotovo
Služby Hodinové manželky se pohybují od 30Kč za úkon nebo 150Kč za hodinu práce, dle náročnosti a druhu vykonávané práce. Většinou jsou ženy ochotné za menší úplatu dojíždět i do okolních míst.
V současnosti služby Hodinové manželky nejsou příliš známé. Avšak do budoucna s nástupem vysokého pracovního zatížení produktivních žen lze předpokládat zvýšenou poptávku po Hodinových manželkách.