pláž, starý černý automobil

Blízcí, známí, přátelé, všichni, kdo se vydávají na delší cestu, často slýchávají od vyprovázejících přání, ať dobře dojedou a v pořádku se vrátí. Takové přání je zcela na místě, když denně sledujeme, co všechno se na našich silnicích děje. Kromě neukázněných řidičů je silnice plná objížděk, zátarasů a jiných překvapení, které žádnému z řidičů zrovna na náladě nepřidá. Stoupá hladina adrenalinu a řidiči se stávají čím dál tím více agresivnějšími. Potkat takového řidiče je pro ostatní účastníky silniční dopravy nepříjemným zážitkem. Proto se na cestu vždy pečlivě připravte a hlavně zkontrolujte svá světla, která vás na tak nebezpečné řidiče upozorní včas. Vyhnete se tak konfliktům, o které určitě nestojíte.

Jeďte tak, abyste neublížili sobě ani druhým

Každý účastník silničního provozu se vydává na svou cestu s tím, že se vrátí bez nehody a zdravotní újmy. Samozřejmě, že o takové problémy nestojí nikdo z nás, zvláště pokud s námi cestují děti. Jsou mezi námi ale i tak nezodpovědní řidiči, kteří si dovolí se svými dětmi vyjet na silnici s autem, které není naprosto vyhovující pro jakoukoli jízdu. Buďte proto zodpovědní a dbejte na bezpečnost nejen vaši, ale hlavně vašich dětí. Před samotnou cestou zkontrolujte, zda váš vůz má kromě jiného i odpovídající osvětlení. Zašpiněná a nefunkční světla vám na cestu svítit moc nebudou. Jejich výměna vám může během jízdy zachránit život.

červené auto, světlo

Bezpečná jízda jedině s kvalitním osvětlením

Kvalitní autožárovka osram h7 má oproti halogenovým žárovkám bělejší světlo, s kterým nepřehlédnete na silnici žádnou překážku. Vybavíte-li světlomety vašeho automobilu těmito žárovkami, můžete si být jisti, že budete vidět, a že budete také viděni. Kvalita se v tomto případě určitě vyplatí a jízda ve večerních hodinách už pro vás nebude noční můrou.